Spontaniczna decyzja zadecydowała o wyborze pasji i sposobu na życie. Koleżanka zrobiła sobie tatuaż, a więc pomyślał – czemu by też sobie nie zrobić? Kiedy chęć naszła jeszcze kolegę, wziął sprawy w swoje ręce i… po prostu zaczął tatuować! Szaleństwo, prawda? Dziś, po 15 latach wytężonej pracy i nauki, jest światowej klasy artystą, uznanym na wielu konkursach i laureatem licznych nagród. Po tatuażu przyszła także kolejna artystyczna pasja, jaką jest malarstwo. Obecnie w jednej i drugiej dziedzinie stale się rozwija, jednocześnie prowadząc świetny biznes w swoim własnym studiu.

Piotrek to fantastyczny facet. On nie tylko wierzy, że #ZawszeiWszędzieMożeszWszystko, ale dotatkowo wytatuował ten slogan na rękach samego Kołcza Majka 😉 Posłuchajcie jak się uczył, czym się inspiruje i jak osiągnął mistrzowski poziom? Od takich osób warto się uczyć!

Posłuchaj:

Obejrzyj:

 

PS. Jeżeli masz ochotę na dłuższe, 40-minutowe, a nawet 2-godzinne wersje tych rozmów, pełne emocji, bez cenzury, to zapraszam Cię do grupy Mentalwayandnia Membership.

Dostęp otrzymasz, dzięki tej karcie: https://mwway.pl/MMC-podcast

Poprzednich odcinków podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” oraz PEŁNYCH wersji możecie słuchać już na Storytel, gdzie w prezencie znajdziecie tysiące audiobooków przez 30 dni za darmo!

Zapisz się tutaj:

https://mwway.pl/podcast-audio