Jak to się zaczęło? Ale z czym: z oczami, z twarzą, z muzyką? Jak Popek został Popkiem? Jak został Królem? Z uzależnionego od alkoholu przepoczwarzył się w artystę. Nagrał 1000 piosenek w 2 lata! Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii otworzył się na muzykę, lub, jak sam mówi, przestał się na nią zamykać. Koniecznie posłuchajcie dalej tej historii, a gwarantuję Wam, że mocno się zainspirujecie, będziecie się dobrze bawić i kolejny raz zobaczycie, że naprawdę Zawsze i Wszędzie Możecie Wszystko!

Dlaczego ludzie tak go pokochali? Czemu kilkanaście lat temu musiał opuścić Polskę? Czemu miał w zwyczaju nie spać od poniedziałku do czwartku? Co doprowadziło go do sukcesu i osiągnięcia celu? Co sprawiło, że musiał przerwać walki a dziś do nich wraca?

Posłuchaj:

Obejrzyj:

PS. Jeżeli masz ochotę na dłuższe, 40-minutowe, a nawet 2-godzinne wersje tych rozmów, pełne emocji, bez cenzury, to zapraszam Cię do grupy Mentalwayandnia Membership.

Dostęp otrzymasz, dzięki tej karcie: https://mwway.pl/MMC-podcast

Poprzednich odcinków podcastu i videocastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko” oraz PEŁNYCH wersji możecie słuchać już na Storytel, gdzie w prezencie znajdziecie tysiące audiobooków przez 30 dni za darmo!

Zapisz się tutaj:

https://mwway.pl/podcast-audio