To wyjątkowy i dla mnie, i dla Was odcinek. W specjalnym wywiadzie #PerfectCouple Edition rozmawiam z miłością mojego życia, z moja muzą i inspiracją, kobietą, która nauczyła mnie, co to miłość. Kasia i ja tworzymy szczęśliwy związek i opowiadamy Wam o nim, ponieważ chcemy, żeby każdy w swoim życiu odnalazł taką miłość.

Tym razem forma jest troszkę inna, bo oboje odpowiadamy na pytania naszego Team’u. Mam nadzieję, że dzięki tej rozmowie zainspirujecie się i nauczycie jak dbać o Wasze relacje. To nasz subiektywny punkt widzenia, ale zaprowadził nas do Idealnego Związku, o którym zawsze marzyliśmy.

Już w piątek poprowadzę Live++ o tym, jak zbudować i pielęgnować perfekcyjną relację z ukochaną osobą (i nie tylko!). Jeśli nie będzie Cię z nami online koniecznie ZAPISZ SIĘ na darmową transmisję z tego szkolenia!

[vc_button title=”DOŁĄCZ DO TRANSMISJI!” target=”_self” color=”btn-primary” icon=”none” size=”btn-large” href=”http://mentalway.pl/pc-transmisja/”]

Posłuchaj:

Obejrzyj:

PS. Jeżeli masz ochotę na dłuże, 40-minutowe, a nawet 2-godzinne wersje tych rozmów, pełne emocji, bez cenzury, to zapraszam Cię do grupy Mentalwayandnia Membership.

Dostęp otrzymasz, dzięki tej karcie: https://mwway.pl/MMC-podcast