W ósmym odcinku poznacie lepiej Angelikę Wątor – szablistkę, Mistrzynię Polski i złotą medalistkę Igrzysk Europejskich 2015.

W świecie sportu wytrwałość, zaangażowanie, dyscyplina i determinacja są kluczowe. Jednak oprócz umiejętności i treningu za sukces sportowca odpowiada także jego mentalność. To, co opowiada Angelika doskonale to potwierdza! Wypracowała w sobie pewność i siłę, które potrzebne są na każdym polu życia, nie tylko w sporcie.

Nic dziwnego, że kiedy nikt w nią nie wierzył i nie miała szans pojawić się na turnieju, wzięła sprawy w swoje ręce! Postanowiła sama sfinansować swój start w zawodach, korzystając z crowdfundingu. Od razu z przyjemnością wsparłem jej akcję i objąłem swoim mecenatem.

Wiara w swoje możliwości to coś, co potrzebne jest każdemu. Droga Angeliki do sukcesu jest doskonałą lekcją tego, jak zbudować w sobie podstawę, dzięki której wszystko jest możliwe. Kiedy posłuchasz jej historii i zobaczysz, jak spełniła swoje marzenie, dowiesz się, co zadecydowało o jej sukcesie. 🙂

Posłuchaj, obejrzyj i zainspiruj się!

Posłuchaj:

I obejrzyj:

PS. Jeżeli masz ochotę na dłuże, 40-minutowe, a nawet 2-godzinne wersje tych rozmów, pełne emocji, bez cenzury, to zapraszam Cię do grupy Mentalwayandnia Membership.

Dostęp otrzymasz, dzięki tej karcie: https://mwway.pl/MMC-podcast