W 5. odcinku podcastu ‪#‎ZawszeiWszędzieMożeszWszystko‬ Michał Wawrzyniak porozmawia z kolejną, szalenie ciekawą osobą… artystką przez naprawdę duże „A”.

Olga Czyżykiewicz, czyli reżyserka, kompozytorka, wokalistka – potrzeba wielu słów, aby opisać jej niezwykły talent!

Zdobyła wiele nagród filmowych. Posiada swoją grupę filmową Tadam, z którą tworzy teledyski dla topowych polskich artystów, między innymi Margaret, osiągających wielomilionową oglądalność.

Jest również autorką nadchodzącej płyty „IKE”, co w języku hawajskim oznacza „Ty sam stwarzasz swoją własną rzeczywistość”. Michał był mecenasem tego projektu crowdfundingowego i pomógł Oldze w zebraniu funduszy na wydanie krążka.

W podcaście będziecie mieli okazję zobaczyć kulisy tego, w jaki sposób tworzy i reżyseruje. Poznacie jej burzliwą historię. Kiedy jako nastolatka została wyrzucona ze szkoły. Otwierając firmę, osiągnęła bankructwo. I jak się podniosła się z tego, aby dziś realizować fenomenalne projekty filmowe i realizować swoje wokalne marzenia.

Posłuchaj iTunes
Posłuchaj na SoundCloud

PS. Jeżeli masz ochotę na dłuże, 40-minutowe, a nawet 2-godzinne wersje tych rozmów, pełne emocji, bez cenzury, to zapraszam Cię do grupy Mentalwayandnia Membership.

Dostęp otrzymasz, dzięki tej karcie: https://mwway.pl/MMC-podcast

Jak Twoje wrażenia?! 😉