Niekontrolowany poślizg? To zdecydowanie nie dla niej!

W 4 odcinku podcastu „Zawsze i wszędzie możesz wszystko” Michał rozmawia z jedyną licencjonowaną drifterką w Polsce – Karoliną Pilarczyk. Media mówią o niej „Królowa Polskiego Driftu.”

Jej przygoda zaczęła się od 2004 roku kiedy po raz pierwszy zakochała się w Drifcie. Nie chciała być uważana za kolejną typową „babę za kółkiem.” Uczyła się na swoim pierwszym samochodzie BMW E36 328. Teraz uwielbia mieć 170 km/h na liczniku i brać bokiem zakręty. Prędkość, zapach spalonej gumy i ostre wiraże to jest to co ją nakręca. Jej plany na weekend to zużycie 30 kompletów opon!

Jako pierwsza kobieta zdobyła licencję Polskiej Federacji Driftu. Pomimo swojej urody, kobiecości i różowego samochodu niejeden mężczyzna drży przed nią na torze. Karolina mimo wielu sukcesów i tytułów ciągle dąży do doskonałości. Cały czas szuka nowych możliwości rozwoju i sprawdzania swoich umiejętności. Jej apetyt na sukces jest wciąż niezaspokojony. Cały czas podąża za swoimi marzeniami wierząc tak samo jak my, że “zawsze i wszędzie możesz wszystko.”.

Posłuchaj i obejrzyj co ma do powiedzenia Polska Królowa Driftu.

Pobierz przez iTunes
Posłuchaj na SoundCloud

PS. Jeżeli masz ochotę na dłuże, 40-minutowe, a nawet 2-godzinne wersje tych rozmów, pełne emocji, bez cenzury, to zapraszam Cię do grupy Mentalwayandnia Membership.

Dostęp otrzymasz, dzięki tej karcie: https://mwway.pl/MMC-podcast

Jak Twoje wrażenia?! 😉