Czas na kolejny odcinek podcastu „Zawsze i wszędzie możesz wszystko”. Tym razem będzie to rozmowa z osobą, która poświęciła ponad 25 lat swojego życia, aby w górskiej samotni realizować swoją pasję. Wybrała spartańskie warunki i dzień w dzień ćwiczy swoją cierpliwość.

Poznaj Pana Czesława, emerytowanego kryminologa, który tworzy samurajskie zbroje! Z samurajami łączy go także wytrwałość i samodyscyplina.

Dla Pana Czesława każda zbroja jest misternym dziełem sztuki. Jego fascynacja i idealne odwzorowywanie starożytnych motywów jest niezwykłe, biorąc pod uwagę fakt, że nikt nie przekazywał mu arkanów tej sztuki. Spędza długie godziny, a nawet miesiące nad każdym elementem. Uzbrojenie wojownika kraju kwitnącej wiśni jest nie tylko mistrzowsko dopracowane pod względem technicznym, ale również finezyjnie zdobione, aby całość była jednocześnie groźna, jak i piękną.

Zapał Pana Czesława doceniają sami Japończycy, którzy zaprosili go na wycieczkę po swoim kraju.

Poznaj historię człowieka, który osiągnął prawdziwe mistrzostwo!

Pobierz przez iTunes
Posłuchaj na SoundCloud

Zobacz wersję wideo!

PS. Jeżeli masz ochotę na dłuże, 40-minutowe, a nawet 2-godzinne wersje tych rozmów, pełne emocji, bez cenzury, to zapraszam Cię do grupy Mentalwayandnia Membership.

Dostęp otrzymasz, dzięki tej karcie: https://mwway.pl/MMC-podcast

Jak Twoje wrażenia?! 😉