Czas na premierę drugiego odcinka podcastu „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. Tym razem posłuchajcie rozmowy z Jurkiem Owsiakiem.

Opłacało się czekać 2 lata na spotkanie z taką postacią! Jego wieloletnia cierpliwość i odporność na ataki społeczeństwa są niesamowite. Chyba nie ma drugiej takiej osoby w Polsce, która za swój wysiłek w ratowanie zdrowia i życia innych, otrzymywałaby w zamian tak wielką ilość hejtu i nienawiści.

Przykre jest to, że niestety wciąż wiele osób nie docenia Jego pracy. Pewnie dlatego Jurek Owsiak był jedną z pierwszych osób, które bez cienia wątpliwości od razu wsparły akcję Hejtoholik czy Hejtbusters.

Osobiście podziwiam go, szanuję to, co robi i inspiruję się nim. Zarówno Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak i Festiwal Woodstock są niespotykanymi na świecie wydarzeniami. Tym bardziej odczuwałem potrzebę poznania Jurka bliżej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób urzeczywistnia ideę „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko!”.

Przekonajcie się, co Jurek ma do powiedzenia. 🙂

Pobierz przez iTunes
Posłuchaj na SoundCloud

Zobacz wersję wideo!

PS. Jeżeli masz ochotę na dłuże, 40-minutowe, a nawet 2-godzinne wersje tych rozmów, pełne emocji, bez cenzury, to zapraszam Cię do grupy Mentalwayandnia Membership.

Dostęp otrzymasz, dzięki tej karcie: https://mwway.pl/MMC-podcast

Jak podoba Ci się ten odcinek podcastu?! 😉