Jutrzejszy dzień będzie kolejnym momentem kulminacyjnym, obranego wcześniej podejścia w życiu. Nie jest ono ani popularne, ani nie przysparza zbyt wielu przyjaciół.

Wybieram, z kim chcę żyć.
Wybieram, z kim chcę pracować.
Wybieram, co chcę robić.
Wybieram, to jakimi ludźmi, klientami, partnerami i przyjaciółmi się otaczam.

Życie jest zbyt szybkie, dziwne, chwilami pokręcone, a czasami piękne i dające szczęście. Żebym pozostawił przypadkowi to, kto i co do mnie mówi.

Tym, którzy uruchamiają we mnie odpowiednie uczucia daję wszystko co mam. Tym, którzy nie traktują mnie tak jak tego oczekuję, daję mało lub nie daję nic.

Dziękuję im i proszę, żeby szli swoją drogą. Czasami nie słuchają, więc muszę rzucić jedną i drugą kurwą, wtedy się budzą. To mój zawód. Mówię do ludzi.

MentalFrame-MojeZasady

Tak, żeby ich obudzić – jeśli tylko tego zechcą.
Bo jeśli nie, to ich wola. Wolna droga. My way or highway.
Zawsze mogą pojechać prosto lub skręcić, ich życie, ich decyzje.

Mesjaszem nie jestem, nie będę za nich umierał na krzyżu, i nie pozwolę, żeby swój wbijali w moim ogródku. Mają z tym ogromną trudność, ponieważ uważają, że wolność słowa oznacza wchodzenie do czyjegoś domu w ubłoconych butach.

Nazywają to dawaniem feedbacku. Mówię im żeby go sobie wsadzili w dupę. Ot tak po prostu. Gdy chcę informacji zwrotnej, to o nią proszę lub za nią płacę. Nie muszę jej słuchać od kogoś, kogo ja świadomie nie wybrałem.

Po prostu selekcjonuję źródła zakłóceń w dzisiejszym świecie.
Sam nim mogę być dla Ciebie! Olej mnie wtedy. Nie słuchaj. Zablokuj na FB. Przestań obserwować. Nie czytaj tego bloga. Przecież do tego są te funkcje i narzędzia. Używaj ich, tak jak i głowy.

Gdy jednak słyszysz coś, co porusza Twoje serce, emocje i głowę, wspieraj to całym sobą. Ponieważ jest zbyt wiele osób, które są za ciche. A ja chcę im dać głos.

Jutro to zrobię ponownie. Niektórzy skorzystają z tej szansy.

[vc_blockquote type=”type1″]”W moim życiu obowiązują moje zasady! Poznaj je, uszanuj i zostań. Tylko wtedy, gdy je zaakceptujesz”.[/vc_blockquote]

#MentalFrame 35 => http://mwhot.pl/MentalFrame35