Trudno kilkoma zdaniami, gdy to umiejętność pisania i przekazywania swoich myśli, jest czynnikiem decydującym. Przekazać to, o sobie, co akurat Ciebie może zainteresować.

Szczególnie gdy wyznaje się zasadę, że „wybór” działa w obie strony. Ty wybierasz mnie, by czytać tego bloga, by uczyć się z materiałów które tworzę, lub by pojawiać się na eventach, które prowadzę.

Lecz i Ja, wybieram Ciebie. Decyduje z kim chcę rozmawiać, przebywać i kim chce się otaczać. W końcu każda z naszych interakcji ze światem, jest osobistą wymianą tego, co uważamy za stosowne. Dlatego też powinniśmy uważnie dobierać swoje otoczenie.

Doświadczaj więc

Czytając, oglądając i biorąc aktywny udział w komentowaniu. Koniecznie dopisz się do Newslettera, ponieważ bez sensu byłoby czatować każdego dnia, CZY akurat coś się pojawi.

Dam Ci o tym znać, krótką wiadomością. Wpisem na FB czy Instagramie i Twitterze. Jeśli więc używasz tych platform, to odbierz moje osobiste zaproszenie i poszukaj mnie.

Istnieje wtedy szansa, że z czasem poznasz mnie i dowiesz się kim jesteś. A jeśli do tego czasu się polubimy to życzę tylko i wyłącznie wzajemności.

Michał Wawrzyniak